KASCH, Karel Schreil

Zabýváme se prodejem: 
- čisticí a úklidové techniky WAP NILFISK ALTO (NILFISK, WAP, CLARKE, KEW)
- pracovních oděvů, ochranných pomůcek, desinfekčních a čisticích prostředků
- ekologických mycích stolů (IBS)
- sorbentů ropných a chemických látek
- zahradní techniky

Naše další služby:
- Záruční servis veškerých strojů značky WAP NILFISK ALTO (NILFISK, WAP, CLARKE, KEW)
- Pozáruční server veškerých strojů značky WAP NILFISK ALTO (NILFISK, WAP, CLARKE, KEW), HAKO, KRÄNZLE, KÄRCHER, LAVOR, GHIBLI a další...

Čisticí zařízení lze u nás také zapůjčit!
          
POZOR AKCE!!!
Jestliže si objednáte námi nabízené zboží přes internet, dostanete slevu 10%, která je již započítána v ceně zboží v e-shopu.

(nevztahuje se na zboží již akčně zlevněné)
Ceny vysavačů divize CFM vzhledem k variabilitě jednotlivých modelů a příslušenství jsou katalogové a orientační. Ceny vám rádi na vyžádání upřesníme.


PRODEJ

Způsob objednání


Veškeré námi nabízené výrobky a zboží, ale i služby, je možné objednat následujícími způsoby:

•  telefonicky na čísle: 475 200 335, mobil: 603 876 145, 732 984 493
•  faxem na čísle: 475 601 358 
•  osobně v naší prodejně na adrese Vinařská 4, 400 01 Ústí nad Labem
•  mailem na adrese mail@wapaltokasch.cz

Výrobky WAP NILFISK ALTO

Podrobnou specifikaci jednotlivých výrobků zn. WAP NILFISK ALTO najdete v našem e-shopu. Firma WAP NILFISK ALTO je jednou z největších a nejvýznamějších firem s kompletním čistícím programem. Filozofií naší firmy je zaměření na potřeby zákazníka.

Doporučujeme Vám seznámit se i s přednákupním servisem a ostatními našimi službami.

Dodací lhůty

Pokud máme objednané zboží skladem, jsme schopni Vám jej dodat okamžitě. Zboží na objednávku standardně dodáváme do 3 týdnů.

Způsob dodání

Veškeré objednané zboží v ceně nad 15 000,- bez DPH dopravujeme v rámci ČR zdarma! Ostatní zboží dle tarifu přepravních služeb.PORADENSTVÍ A PŘEDNÁKUPNÍ SERVIS

Před vlastním prodejem Vám nabízíme zdarma poradenství a konzultace a také exkluzivní možnost předvedení většiny strojů a jejich účinnosti ve Vašich konkrétních podmínkách.

Dotazy směřujte prosím na mail@wapaltokasch.cz nebo na prodejce.ZÁRUČNÍ SERVIS

Poskytujeme značkový záruční servis všech výrobků WAP NILFISK ALTO výrobků zakoupených u nás. Záruční opravy jsou prováděny v nejkratších možných termínech v našem servise na shodné adrese s prodejnou.

Postaráme se o dopravu porouchaného zařízení tam i zpět zdarma (u zboží do 15 000 Kč bez DPH v závislosti na telefonické dohodě nebo je možno využít přepravních firem).

Déletrvající opravy řešíme bezplatným zapůjčením našeho srovnatelného zařízení po dobu opravy.POZÁRUČNÍ SERVIS

Nabízíme Vám pozáruční servis nejen všech výrobků WAP NILFISK ALTO, ale i ostatních značek, a to ve velmi krátkém termínu: výrobky WAP NILFISK ALTO max. do 48 hodin (běžně do 24 hodin), ostatní značky potom v závislosti na dostupnosti náhradních dílů.

U déletrvajících oprav jsme schopni Vám zapůjčit náhradní stroje (pro naše zákazníky zdarma).

Rovněž u pozáručních oprav nabízíme naší dopravu za smluvní ceny.PŮJČOVÁNÍ STROJŮ

Pokud potřebujete stroje jen nárazově, můžete využít možnosti zapůjčení našich strojů za zajímavé ceny. Můžeme Vám půjčit studenovodní tlakové stroje, horkovodní tlakové stroje, průmyslové vysavače, extraktory a podlahové mycí stroje.

K zapůjčení strojů potřebujete pouze občanský průkaz (pro fyzické osoby nepodnikatele) nebo objednávku (u podnikatelských subjektů) a kopii Živnostenského listu nebo osvědčení o registraci (pro prvotní zápůjčku u podnikatelských subjektů).